Servis

Oprava notebooků a počítačů v České republice, všech známých výrobců

Notebooky a zařízení od populárního výrobce jako napřiklad Apple občas selžou.Oprava svépomocí se nedoporučuje, proto nabízíme různé možnosti opravy notebooků v našem servisu v Praze.

Naši specialisté Vám pomohou například v těchto případech:

  • Notebook nejde zapnout
  • chybí obraz nebo je zkreslený.
  • Notebook byl zasažen nějakou tekutinou;
  • je poškozený displej;
  • zařízení funguje několik minut a pak se vypne nebo nenabíjí

Jaká řešení nabízí naše servisní centrum v Praze? Profesionální oprava Apple v Praze, nebo v jakémkoli jiném městě, zahrnuje odborný přístup od specialistů, kteří rozumí, že by bylo nekonečné vypočítávat možné poruchy, se kterými se naši technici setkávají. V 90 % případů je však možné problém vyřešit. Zbývajících 10 % ponecháváme na možné ekonomické omezení nebo v případě, kdy oprava notebooku není vhodná. V takovém případě však nabízíme klientovi nejoptimálnější možnost a nakupujeme zařízení na náhradní díly. Pokud zařízení nemůže sloužit svému vlastníkovi podle svého určení, vždy lze s jeho pomocí „oživit“ jiná podobná zařízení, která potřebují „dárce“.

S jakými výrobci techniky pracujeme? Provádíme profesionální opravy MacBooků v Praze, stejně jako notebooků od populárních značek jako ACER, ASUS, APPLE (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac), DELL Fujitsu-Siemens HP (Hewlett Packard), LENOVO, Samsung, Sony, VAIO, Toshiba.

Proč důvěřovat našim specialistům? Pokud máme potřebné náhradní díly a naši technici nejsou příliš vytížení, garantujeme každému zákazníkovi, že opravu počítačů v Praze provedeme během jednoho dne. Stačí se spojit s naším manažerem telefonicky, abyste získali podrobné konzultační informace ke všem otázkám týkajícím se naší činnosti.